Opis inwestycji

Apartamenty Zabrze – Dom pod akacją – to nowoczesna, funkcjonalna bryła budynku na zbiegu ulicy Bałtyckiej i Bytomskich Strzelców. Inwestycja składa się z 4 kondygnacji mieszkalnych i 2 kondygnacji przeznaczonych na wewnętrzne miejsca postojowe. Całość tworzy zjawiskową formę w śródmiejskiej zabudowie. 

W ofercie znajdują się 32 ustawne mieszkania, 32 miejsca garażowe wewnętrzne oraz jedno miejsce postojowe zewnętrzne przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Budynek posiada dużą, mieszczącą jednocześnie kilkanaście osób windę, dzięki której przewóz wyposażenia nie stanowi problemu. 

Nowa inwestycja w Zabrzu – Dom pod Akacją – to przytulne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 41 do 67 m2. Dajemy Państwu możliwość relaksu na świeżym powietrzu zapewniając każdemu z mieszkań komfortowy i przestronny balkon (nawet do 12,49 m2), na którym pomieszczą się meble wypoczynkowe oraz inne niezbędne akcesoria. Dostępne także ostatnie mieszkania z dwoma balkonami! 

Jednym z wielu stosowanych przez nas rozwiązań proekologicznych są oszklenia, które oprócz nowatorskiego charakteru zapewniają mieszkańcom dostęp do światła dziennego. W pozostałych strefach zamontowano energooszczędne oświetlenie. We wszystkich mieszkaniach zamontowany będzie dwufunkcyjny piec gazowy w cenie. Dodatkowo proponujemy Państwu komfortowe parkingi na kondygnacji -1 oraz 0, które skutecznie niwelują ruch uliczny.

Lokalizacja

Dostępne Mieszkania

Kontakt

    Lub zdzwoń!

    699 712 098