O inwestycji

Budynek mieszkalny KW51 to jedyna w swoim rodzaju inwestycja w Krakowie. Lokalizacja w samym sercu miasta to codzienny komfort i wygoda dla żyjących aktywnie. Unikalny design inspirowany kulturą japońską oraz regułami feng shui sprzyja wyciszeniu w tętniącym życiem mieście.

Lokalizacja w samym
centrum Krakowa

Sklepy, parki, Stare Miasto, biurowce, siłownie, kina – wszystko to (i znacznie więcej) znajduje się tuż o krok!

Design inspirowany
Japonią

Projekt inspirowany jest kulturą japońską oraz regułami feng shui. Wszystko po to, by zapewnić przyszłym Lokatorom spokój i harmonię.

Wysoki standard
wykończenia

KW51 to inwestycja, w której starannie dopracowany jest każdy, najdrobniejszy detal. Ponad wszystko cenimy estetykę i dokładność wykończenia.

Strefa zen – Twoja przestrzeń
odpoczynku

W obiekcie znajduje się zielony dziedziniec oraz przestrzeń do jogi, medytacji i innych form aktywnego relaksu. To jedyny taki budynek mieszkalny w Krakowie!

W pełni funkcjonalne
mieszkania

Poszczególne lokale zostały zaprojektowane w ten sposób, by maksymalnie wykorzystywać dostępną przestrzeń. Nie brakuje w nich dużej ilości światła i designerskich rozwiązań.

Zielona okolica

Tuż za granicą inwestycji znajduje się popularna Młynówka Królewska, czyli 4,5 km tras spacerowo- rowerowych. 15 minut spacerem dzieli budynek od Parku Jordana i krakowskich błoń. 900 metrów od inwestycji znajduje się Park Krakowski im. Marka Grechuty o powierzchni 4,77 ha.

Lokalizacja

Dostępne Mieszkania